Класичний прямий однотонний піджак - чорний цвет, L (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-122600
1 840 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Класичний прямий однотонний піджак — універсальна модель, що стане основою стильного гардеробу. Лаконічний дизайн і стриманий крій роблять його актуальним як для ділових, так і для повсякденних образів.
Піджак має прямий силует і класичний комірець, що підкреслює елегантність моделі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Жакет |
| Довжина переду виробу, см | M - 70см; L - 72см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 72см; L - 73см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 43см; L - 43см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Костюмна тканина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | M |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | прямий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 55см; L - 57см |
- Ціна: 1 840 ₴





