Комплект постільної білизни Moss Ranforce 200×220 см. Cicek Yesil

- В наявності
- Код: KY-41551
2 003 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип комплекта: євро1 х Підодіяльник: 200 х 220 см
1 х Простирадло: 240 х 260 см
2 х Наволочки: 50 х 70 смТканина: ранфорс
Склад: 100% бавовна
Виробник: ТуреччинаОписКомплект постільної білизни Moss Cicek — це поєднання натуральності, комфорту та витонченого дизайну. Тканина з ніжним квітковим мотивом додає спальні легкості й затишку, створюючи гармонійну атмосферу для відпочинку.
Комплект підходить для щоденного використання та стане практичним і стильним доповненням вашої спальні.
Тканина
Ранфорс – це покращена бавовняна тканина підвищеної щільності. Вона м’яка на дотик, добре пропускає повітря, не парить та забезпечує комфортний сон у будь-яку пору року. Ранфорс відзначається зносостійкістю, зберігає форму й насиченість кольору навіть після багаторазового прання.
1 х Простирадло: 240 х 260 см
2 х Наволочки: 50 х 70 смТканина: ранфорс
Склад: 100% бавовна
Виробник: ТуреччинаОписКомплект постільної білизни Moss Cicek — це поєднання натуральності, комфорту та витонченого дизайну. Тканина з ніжним квітковим мотивом додає спальні легкості й затишку, створюючи гармонійну атмосферу для відпочинку.
Комплект підходить для щоденного використання та стане практичним і стильним доповненням вашої спальні.
Тканина
Ранфорс – це покращена бавовняна тканина підвищеної щільності. Вона м’яка на дотик, добре пропускає повітря, не парить та забезпечує комфортний сон у будь-яку пору року. Ранфорс відзначається зносостійкістю, зберігає форму й насиченість кольору навіть після багаторазового прання.
Переваги
- м’яка та приємна до тіла
- добре пропускає повітря
- не парить
- міцна та зносостійка
- добре тримає форму
- легко прасується
Догляд
- Прати при температурі до 30°C.
- Використовувати делікатний режим.
- Не використовувати агресивні відбілювачі.
- Прасувати при середній температур
Сушити у розкладеному вигляді
Увага!
- Колір і відтінок може відрізнятися, в залежності від налаштувань монітора (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MOSS |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Колір | Зелений |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
- Ціна: 2 003 ₴

