Комплект постільної білизни Issimo Toned Craft Satin 300 TC 200х220 см Magnolia Dark

- В наявності
- Код: KY-41661
9 657 ₴
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
Деталі
Тип комплекта: євро
1х Підковдра: 200 х 220 см.
1х Простирадло: 260 х 270 см.
2х Наволочки: 50х70 см.
2xНаволочки: 50х70+5 см.
Тканина: сатин
Щільність: 300 TC (120 TEL)
Склад 100% бавовна
Виробник: Туреччина
Опис
Чистота, елегантність і преміальний комфорт у чорному виконанні.
Колекція Toned Craft — це поєднання натуральної бавовни, щільного сатинового плетіння та бездоганного кравецького пошиття, що створює атмосферу спокою та готельного рівня комфорту у вашій спальні.
Issimo — турецький бренд, який поєднує сучасні технології з елегантним дизайном. Ця постільна білизна стане ідеальним доповненням до вашої спальні, створюючи атмосферу затишку та стилю.
Стильні коробки додають ще більш вишуканішого візуального вигляду, а також можуть стати чудовим подарунком до будь-якого свята.
Тканина
Сатин – натуральна бавовняна тканина. Вона відрізняється гладкою та м’якою поверхнею. Дуже часто такі полотна порівнюють із шовком. І це не просто так! Постільна білизна із сатину завжди належала до категорії елітних.
Зазначимо, що вона набагато практичніша за шовк. Сатин гладкий і шовковистий лише із зовнішнього боку. Зворотний бік у нього на дотик, як звичайна бавовна.
Переваги
- Дихаюча структура — забезпечує прохолоду та сухість під час сну
- Натуральний сатиновий блиск — елегантний зовнішній вигляд
- Висока зносостійкість і довговічність
- Преміальна м’якість і гладкість
- Класичний білий колір — універсальність і відчуття чистоти
- Створює спокійну та гармонійну атмосферу в спальні
Догляд
- Прати при температурі 40 °C на делікатному режимі ( навиворіт).
- Прати за допомогою рідких засобів для прання. Будьте обережні, щоб не перевантажити пральну машину. Через обмежений рух у машині продукт може деформуватися.
- Не використовуйте відбілювач.
- Не залишайте вироби на сонці протягом тривалого часу. Не залишайте вироби вологими чи мокрими в пральній машині чи контейнері для прання.
Увага!
*Колір і відтінок може відрізнятися в залежності від налаштувань монітор (яскравість, контраст, насиченість), а також освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Issimo Home |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Щільність | 300 г/м2 |
| Подарункова упаковка | Так |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Колір | Чорний |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло | 1 (шт.) |
| Простирадло на гумці | Немає |
- Ціна: 9 657 ₴



