Довгий жіночий сарафан без бретелей - пудра цвет, ONE SIZE (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-00021
1 915 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Довгий жіночий сарафан без бретелей — це витончений і жіночний варіант для літніх образів із акцентом на легкість та елегантність. Однотонна основа доповнена вишитими візерунками, які додають глибини та роблять модель більш виразною.
Сарафан має розкльошений крій, що красиво рухається при ходьбі та формує плавний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Плаття |
| Довжина виробу, см | 120см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Віскоза |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | ONE SIZE |
| Склад тканини | 75% віскоза, 20% поліестер, 5% еластан |
| Стиль | пляжний |
| Країна | Китай |
| Візерунок | інше |
| Фасон | подовжений |
| Колір | Пудра |
| Ширина по стегнах | 68 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 32 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 40см |
- Ціна: 1 915 ₴





