Мереживний приталений лонгслів - чорний цвет, M (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-17448
980 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Мереживний приталений лонгслів — витончена та жіночна модель, яка додає образу легкості та елегантності. Напівпрозоре мереживо створює делікатний акцент і підкреслює стильний характер виробу.
Модель має приталений фасон, що гарно підкреслює силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Лонгслів |
| Довжина переду виробу, см | S - 60см; M - 63см; L - 64см; XL - 64см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 72см; M - 73см; L - 74см; XL - 75см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 52см; M - 53см; L - 54см; XL - 55см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Гіпюр |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 100% полиэстер |
| Стиль | Вечерний |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 40см; M - 42см; L - 44см; XL - 46см |
- Ціна: 980 ₴




