Стильні джинси-кльош із бахромою знизу - бежевий цвет, 42р (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-251500
1 811 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Стильні джинси-кльош із бахромою знизу — ефектна модель у ретро-настрої, що знову повертається в тренди. Розкльошений силует подовжує ноги та додає образу витонченості, а бахрома по низу створює стильний акцент.
Джинси приталені по фігурі та розкльошуються від коліна, формуючи елегантний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Джинси |
| Довжина по бічному шву, см | 34 - 111см; 36 - 112см; 38 - 113см; 40 - 114см; 42 - 115см |
| Довжина по кроковому шву, см | 34 - 85см; 36 - 86см; 38 - 87см; 40 - 88см; 42 - 89см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Джинс |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір жіночого одягу | 42 |
| Розмір фото | 36 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 98% котон, 2% еластан |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | клеш |
| Ширина по стегнах | 34 - 40см; 36 - 42см; 38 - 44см; 40 - 46см; 42 - 48см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 32см; 36 - 34см; 38 - 36см; 40 - 38см; 42 - 40см |
- Ціна: 1 811 ₴






