Довга вечірня сукня на широких бретелях - червоний цвет, S (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-2491
2 140 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Довга вечірня сукня на широких бретелях — елегантна та ефектна модель, що підкреслює жіночність і витонченість. Відкрита спина додає образу чуттєвості, а розкльошений силует створює легкість і плавність у русі.
Сукня має довгий фасон і красиво розширюється донизу, формуючи витончений силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Плаття |
| Довжина виробу, см | S - 137см; M - 138см; L - 138см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Костюмна тканина |
| Параметри моделі | 89*60*90 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 88% поліестер, 12% еластан |
| Стиль | Вечерний |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | макси |
| Ширина по стегнах | S - 74см; M - 76см; L - 78см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 31см; M - 33см; L — 35 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 42см; M - 44см; L - 46см |
- Ціна: 2 140 ₴





