Однотонні джинси-кльош з бахромою внизу - молочний цвет, 34р (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-251600
1 795 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Однотонні джинси-кльош з бахромою внизу — стильна модель із трендовим ретро-настроєм, яка додає образу витонченості та динаміки. Бахрома по низу виступає акцентною деталлю, роблячи джинси більш виразними та сучасними.
Джинси приталені по фігурі та розкльошуються від коліна, створюючи елегантний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Джинси |
| Довжина по бічному шву, см | 34 - 111см; 36 - 112см; 38 - 113см; 40 - 114см; 42 - 115см |
| Довжина по кроковому шву, см | 34 - 84см; 36 - 85см; 38 - 86см; 40 - 87см; 42 - 88см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Джинс |
| Параметри моделі | 89*60*90 рост 173 |
| Розмір жіночого одягу | 34 |
| Розмір фото | 36 |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 98% поліестер, 2% еластан |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | клеш |
| Колір | Молочний |
| Ширина по стегнах | 34 - 44см; 36 - 45см; 38 - 46см; 40 - 47см; 42 - 48см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 32см; 36 - 34см; 38 - 36см; 40 - 38см; 42 - 40см |
- Ціна: 1 795 ₴





