Спортивний костюм зі світшотом із написом та штанами на затяжках - сірий цвет, M (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-31272
1 940 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Однотонний спортивний костюм зі світшотом із написом та штанами — стильна й комфортна модель для щоденних образів. Легкий тонкий матеріал приємний до тіла та забезпечує зручність у носінні, а вільний крій створює сучасний невимушений силует. Лаконічний дизайн доповнений написом, що додає образу актуального настрою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Спортивний костюм |
| Довжина переду виробу, см | S - 68см; M — 69 см |
| Довжина по бічному шву, см | S - 107см; M - 108см |
| Довжина по спинці, см | S - 73см; M - 74см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 79см; M - 80см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 76см; M - 76см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 45см; M - 45см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж 2-нитка |
| Параметри моделі | 89*60*90 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стиль | спорт-шик |
| Країна | Китай |
| Візерунок | напис |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стегнах | S - 56см; M - 58см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M — 38 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 64см; M - 74см |
- Ціна: 1 940 ₴





