Квіткова сукня з мереживними рукавами - м'ятний цвет, L (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-8887
1 480 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Квіткова сукня з мереживними рукавами — це ніжний і витончений варіант для жіночних образів із романтичним настроєм. Квітковий принт додає легкості та свіжості, а мереживні деталі роблять модель особливо делікатною та елегантною.
Сукня має довгий силует, який красиво лягає по фігурі та додає образу плавності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Плаття |
| Довжина виробу, см | S - 143см; M - 143см; L - 143см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 22см; M - 22см; L - 22см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Шовковий сатин |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 70% віскоза, 30% поліестер |
| Стиль | гламурний |
| Країна | Китай |
| Візерунок | квітковий |
| Фасон | макси |
| Колір | М'ятний |
| Ширина по стегнах | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 38см; L - 40см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 41см; M - 43см; L - 45см |
- Ціна: 1 480 ₴





