Сукня в горох із декоративною баскою - молочний цвет, M (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-8873
1 870 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Сукня в горох із декоративною баскою — це жіночний і виразний варіант, який поєднує класичний принт із трендовими акцентами. Горох додає образу легкого ретро-настрою, а декоративні ґудзики гармонійно завершують дизайн.
Модель має рукави-ліхтарики, що створюють м’який об’єм і підкреслюють романтичний стиль сукні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Плаття |
| Довжина виробу, см | S - 134см; M - 135см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 31см; M - 32см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 7см; M - 8см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Шовковий сатин |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 70% віскоза, 30% поліестер |
| Стиль | гламурний |
| Країна | Китай |
| Візерунок | горох |
| Фасон | миди |
| Ширина по стегнах | S - 48см; M - 50см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 44см; M - 46см |
- Ціна: 1 870 ₴





