Легкі спортивні шорти - чорний цвет, M (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-99760
600 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Легкі спортивні шорти — це комфортний варіант для активного дня, тренувань або літніх прогулянок. Тонка тканина забезпечує легкість у носінні та дарує відчуття комфорту навіть у спекотну погоду.
Модель має еластичну резинку в поясі, яка добре фіксується та не сковує рухів.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Шорти |
| Довжина по бічному шву, см | S - 28см; M - 29см; L - 29см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 6см; M - 7см; L - 7см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Мікроплащівка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 95% поліестер, 5% еластан |
| Стиль | спорт-шик |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | розширений |
| Ширина по стегнах | S - 60см; M - 64см; L — 68 см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 30см; M - 32см; L - 34см |
- Ціна: 600 ₴





