Ажурна сукня міді на бретелях - молочний цвет, M (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-26009
1 330 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Ажурна сукня міді на бретелях — це витончений варіант для жіночних і легких образів. Ажурна текстура додає образу делікатності та робить модель особливо ефектною й актуальною для теплої пори року.
Сукня має силуетний крій, який красиво підкреслює фігуру, а легке розкльошення донизу додає плавності та легкості рухам.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Плаття |
| Довжина виробу, см | S - 128см; M - 130см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Ажур |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стиль | гламурний |
| Країна | Китай |
| Візерунок | ажурне в'язання |
| Фасон | миди |
| Ширина по стегнах | S - 44см; M - 46см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M — 38 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 43см; M - 45см |
- Ціна: 1 330 ₴





