Довгий шифоновий сарафан із мереживом - гірчичний цвет, M (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-57567
1 515 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Довгий шифоновий сарафан із мереживом — це легкий і романтичний варіант для жіночних літніх образів. Повітряний шифон із квітковим принтом красиво рухається при ходьбі, а мереживні деталі додають образу ніжності та витонченості.
Модель має регульовані бретелі, що дозволяють комфортно підлаштувати посадку по фігурі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Гірчичний |
| Тип тканини | Мереживо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Сарафан |
| Довжина переду виробу, см | M - 129см; L - 129см |
| Довжина по бічному шву, см | M - 115см; L - 115см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Шифон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 75% віскоза, 20% поліестер, 5% еластан |
| Стиль | гламурний |
| Країна | Китай |
| Візерунок | квітковий |
| Фасон | макси |
| Ширина по стегнах | M - 53см; L - 56см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 40см; L - 43см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 46см; L - 50см |
- Ціна: 1 515 ₴





