Сукня в горох на бретелях - бірюзовий цвет, ONE SIZE (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-8371
1 250 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Сукня в горох на бретелях — це жіночний і витончений варіант для легких літніх образів. Класичний принт у горох додає моделі романтичного настрою та робить її актуальною для прогулянок, відпочинку чи особливих моментів.
Модель має регульовані бретелі, що дозволяють комфортно підлаштувати посадку по фігурі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Бірюзовий |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Плаття |
| Довжина виробу, см | 123 см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Бавовна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | ONE SIZE |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Стиль | Повседневный |
| Країна | Китай |
| Візерунок | горох |
| Фасон | миди |
| Ширина по стегнах | 80см |
| Ширина по талії/поясу, см | 35 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 38см |
- Ціна: 1 250 ₴





