В'язана силуетна сукня з акцентним швом - помаранчевий цвет, ONE SIZE (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-67640
1 055 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
В’язана силуетна сукня з акцентним швом — це стильний і сучасний варіант, який красиво підкреслює фігуру та виглядає лаконічно й ефектно. Щільна в’язка додає виробу структури, добре тримає форму та не просвічується.
Модель на бретелях має еластичну тканину, яка гарно тягнеться та комфортно сідає по фігурі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Плаття |
| Довжина переду виробу, см | 127 см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | В'язання |
| Параметри моделі | 89*60*90 рост 173 |
| Розмір фото | ONE SIZE |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% хлопок |
| Країна | Китай |
| Візерунок | інше |
| Фасон | миди |
| Ширина по стегнах | 38см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 38см |
- Ціна: 1 055 ₴





