Атласна сукня з мереживом у білизняному стилі - білий з чорним цвет, ONE SIZE (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-91660
1 225 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Атласна сукня з мереживом у білизняному стилі — це витончений і жіночний варіант для елегантних образів із легким романтичним акцентом. Атласна тканина красиво переливається на світлі, підкреслюючи плавність силуету та додаючи образу особливого шарму.
Модель має тонкі бретелі з регулюванням, що дозволяє ідеально підігнати посадку по фігурі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Мереживо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Плаття |
| Довжина переду виробу, см | 149 см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Сатин |
| Параметри моделі | 89*60*90 рост 173 |
| Розмір фото | ONE SIZE |
| Склад тканини | 70% бавовна, 30% поліестер |
| Стиль | Вечерний |
| Країна | Китай |
| Візерунок | мереживо |
| Фасон | макси |
| Колір | білий з чорним |
| Ширина по стегнах | 50см |
| Ширина по талії/поясу, см | 48 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 43см |
- Ціна: 1 225 ₴





