Гіпюрові жіночі шорти - пудра цвет, L (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-26910
1 015 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Гіпюрові жіночі шорти — це ніжний і водночас акцентний варіант для стильних літніх образів. Ажурна фактура гіпюру додає легкості та жіночності, роблячи модель особливо ефектною та актуальною.
Короткий розкльошений фасон красиво виглядає на фігурі та забезпечує комфорт у русі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Гіпюр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Шорти |
| Довжина по бічному шву, см | S - 34см; M - 35см; L - 36см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 7см; M - 8см; L - 9см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Гіпюр |
| Параметри моделі | 89*60*90 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 90% поліестер, 10% бавовна |
| Стиль | гламурний |
| Країна | Китай |
| Візерунок | квітковий |
| Фасон | мини |
| Колір | Пудра |
| Ширина по стегнах | S - 64см; M - 65см; L — 66 см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 33см; M - 34см; L — 35 см |
- Ціна: 1 015 ₴





