Класичні котонові шорти - бежевий цвет, S (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-160100
1 020 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Класичні котонові шорти — це універсальний варіант для літнього гардероба, який поєднує комфорт, лаконічний стиль і практичність. Однотонний дизайн виглядає акуратно та легко адаптується під різні образи — від casual до більш елегантних.
Модель застібається на ґудзик і блискавку, має розкльошений фасон і складки спереду, які додають легкості силуету та забезпечують комфортну посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Шорти |
| Довжина по бічному шву, см | S - 40см; M - 40см; L — 41 см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 10см; M - 10см; L - 11см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Котон |
| Параметри моделі | 89*60*90 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 100% коттон |
| Стиль | Класичний |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стегнах | S - 56см; M - 58см; L - 60см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 33см; M - 35см; L - 37см |
- Ціна: 1 020 ₴





