Лляна однотонна довга сукня - молочний цвет, M (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-05000
1 750 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Лляна однотонна довга сукня — це елегантний і стриманий варіант для стильних літніх образів. Лляна тканина додає комфорту та легкості, а мінімалістичний дизайн виглядає сучасно й витончено.
Модель має закриті плечі та горловину-човник, що красиво підкреслює лінію шиї та плечей.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Молочний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Плаття |
| Довжина виробу, см | S - 140см; M - 141см; L - 141см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Лен |
| Параметри моделі | 89*60*90 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 80% лен, 20% полиэстер |
| Стиль | Вечерний |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | макси |
| Ширина по стегнах | S - 50см; M - 51см; L - 52см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
- Ціна: 1 750 ₴





