Трикотажні однотонні шорти - чорний цвет, M (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-33710
990 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Трикотажні однотонні шорти — це комфортний і універсальний варіант для щоденних літніх образів. Лаконічний дизайн легко поєднується з базовими речами, а розкльошений фасон додає легкості та свободи рухів.
Модель має еластичну резинку в поясі та зав’язки, що дозволяють комфортно регулювати посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Шорти |
| Довжина по бічному шву, см | S - 37см; M - 37см; L - 38см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 8см; M - 8см; L - 9см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Трикотаж 2-нитка |
| Параметри моделі | 89*60*90 рост 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стиль | спорт-шик |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | мини |
| Ширина по стегнах | S - 66см; M — 68 см; L - 70см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 36см; L - 37см |
- Ціна: 990 ₴





