Короткі джинсові жіночі шорти - джинс цвет, S (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-36350
1 120 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Короткі джинсові жіночі шорти — це стильна база для літніх образів, яка поєднує комфорт і актуальний фасон. Розкльошений крій додає легкості силуету та забезпечує зручність у носінні навіть у спекотну погоду.
Модель має втачний пояс із петлями, що дозволяє доповнювати образ ременем.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Джинс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Шорти |
| Довжина по бічному шву, см | S - 33см; M - 33см; L - 34см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 7см; M - 7см; L - 8см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Джинс |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 96% котон, 2% поліефірне волокно, 2% поліестер |
| Стиль | Повседневный |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | мини |
| Колір | Джинс |
| Ширина по стегнах | S - 52см; M - 54см; L - 56см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 38см; L - 40см |
- Ціна: 1 120 ₴





