Лляні класичні шорти - бежевий цвет, L (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-68043
1 190 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Лляні класичні шорти — це стильний і комфортний варіант для літніх образів у casual та smart-casual стилі. Натуральна лляна тканина дарує легкість і комфорт навіть у спекотну погоду, а лаконічний дизайн виглядає актуально та елегантно.
Модель застібається на блискавку та ґудзик, має пояс із петлями, що дозволяє доповнювати образ ременем.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Блискавка |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Шорти |
| Довжина по бічному шву, см | S - 40см; M - 41см; L — 41 см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 9см; M - 10см; L - 10см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Лен |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 80% лен, 20% полиэстер |
| Стиль | Повседневный |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стегнах | S - 62см; M - 64см; L — 66 см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
- Ціна: 1 190 ₴





