Квіткова сукня з акцентом на талії - червоний цвет, S (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-88700
1 685 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Квіткова сукня з акцентом на талії — це витончений і жіночний варіант для романтичних та елегантних образів. Квітковий принт додає легкості й ніжності, а продуманий крій красиво підкреслює силует.
Модель має акуратний комірець і декоративні ґудзики по всій довжині, які гармонійно доповнюють дизайн.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Плаття |
| Довжина виробу, см | S - 137см; M - 138см; L - 139см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 38см; M - 38см; L - 38см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 11см; M - 11см; L - 11см |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Шовковий сатин |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | S |
| Склад тканини | 70% віскоза, 30% поліестер |
| Стиль | Вечерний |
| Країна | Китай |
| Візерунок | горох |
| Фасон | макси |
| Ширина по стегнах | S - 72см; M - 74см; L - 76см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 36см; M - 37см; L - 38см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 45см; M - 47см; L - 49см |
- Ціна: 1 685 ₴




