Легкі спортивні шорти з плащівки - сірий цвет, M (є розміри)

- В наявності
- Код: 3-32600
895 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Легкі спортивні шорти з плащівки — це комфортний і практичний варіант для активного дня, прогулянок або літнього відпочинку. Тонка плащівка виглядає легко, швидко сохне та забезпечує комфорт у носінні навіть у спекотну погоду.
Модель має вільний фасон, який не сковує рухів і створює сучасний спортивний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

| Основні | |
|---|---|
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Тип тканини | Плащівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробів | Шорти |
| Довжина по бічному шву, см | S - 39см; M - 39см; L - 39см |
| Довжина по кроковому шву, см | S - 12см; M - 12см; L - 12см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Матеріал | Плащівка |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір фото | S |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 100% полиэстер |
| Стиль | спорт-шик |
| Країна | Китай |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стегнах | S - 56см; M - 58см; L - 60см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 33см; M - 35см; L - 37см |
- Ціна: 895 ₴





