Джинсові шорти баггі з резинкою на талії NEW LENZA - білий цвет, 28р (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-2304-2
432 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Стильні джинсові шорти з високою посадкою та поясом на резинці – незамінна річ для літнього гардеробу. Виконано модель із стовідсоткового котону.
Шорти застібаються на два гудзики та блискавку.
* Доставка тільки Новою Поштою| Основні | |
|---|---|
| Сезон | Літо |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | NEW LENZA |
| Тип виробів | Шорти |
| Довжина переду виробу, см | 27 - 35см; 28 - 35см; 29 - 36см; 30 - 36см; 31 - 37см; 32 - 37см |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал | Котон |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Розмір жіночого одягу | 28 |
| Розмір фото | 30 |
| Склад тканини | 100% коттон |
| Стиль | Повседневный |
| Країна | Туреччина |
| Візерунок | однотонний |
| Фасон | на гумці |
| Ширина по стегнах | 27 - 51см; 28 - 52см; 29 - 53см; 30 - 54см; 31 - 55см; 32 - 56см |
| Ширина по поясу, см | 27 - 28см; 28 - 28см; 29 - 28см; 30 - 30см; 31 - 30см; 32 - 30см |
- Ціна: 432 ₴






