Комплект постільної білизни Ранфорс полуторка, двійка, євро, сім'я Леви

- Немає в наявності
- Код: леви ранфорс_1,5
878 ₴
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
Постільна білизна з ранфорс полуторна,двійка,євро,родина
Розмір і комплектація
| Простирадло | Підковдра | Наволочка | |
| Полуторний | 150*215 см - 1шт | 150*215 см 1шт | 70*70 2шт |
| Двоспальний | 200 * 220 см - 1 шт | 180 * 215 см 1 шт | 70*70 2шт |
| Євро | 200 * 220 см - 1шт | 200 * 220 см 1 шт | 70*70 2шт |
| Сімейний | 200*220см - 1 шт | 150*220 см 2 шт | 70*70 2шт |
Є додаткові послуги:
Перешиття наволочок 70*70 на 50*70
Збільшена простирадло для зручності заправки під матрац 220/250
Простирадло на гумці +59 грн
Терміни виконання додатково до відправлення замовлення +1-2 дн.Просимо це враховувати. Вартість перешиву уточнюйте у менеджера.
Постільна білизна з тканини ранфорс– дуже щільна тканина, отримана в результаті полотняного переплетення кручених ниток. Незважаючи на підвищену щільність, цей матеріал відрізняється м'якістю і шовковистою фактурою. На стан постільної білизни з ранфорсу не відображаються ні численні прання, ні багаторічна експлуатація.
Ранфорс літніми ночами створює відчуття прохолоди, а взимку допоможе зігрітися. Матеріал гігроскопічний,він відмінно вбирає вологу (до двадцяти відсотків власної ваги), тому сон на білизну з нього не буде супроводжуватися «парниковим ефектом»: сплячий людина ніколи не спітніє. Ранфорс добре пропускає повітря, дозволяє нашій шкірі дихати. Вироби з цього матеріалу практично не мнуться і завжди виглядають привабливо.
Властивості постільної білизни : легкість, здатність на довгі роки зберігати яскравість малюнка, низьке зминання, екологічна чистота

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОмодаПостелька |
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Щільність | 57 г/м2 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 215 см |
| Ширина простирадла | 150 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тканини | Бязь GOLD |
- Ціна: 878 ₴

