Жіноча в'язана кофта-поло молочна без застібок

- Немає в наявності
- Код: 2-102129
1 265 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча в'язана кофта-поло молочна без застібок
*Доставка товару тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Склад | 60% акрил, 20% вовна, 20% поліамід |
| Колір | Молочний |
| Вид виробу | Кофта |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 102129 |
| Довжина рукава | 47-48 см |
| Матеріал | Пряжа |
| Параметри виробу | 52 см |
| Тканина | Пряжа |
| Ширина під проймами | 53-54 см |
| розміри | size1 |
- Ціна: 1 265 ₴










