В'язаний жіночий светр з ажурними візерунками - сірий цвет, S (є розміри)

- Немає в наявності
- Код: 3-225
880 ₴
+380 (95) 541-13-77
Vodafone
- +380 (67) 232-30-77Kyivstar
- +380 (73) 753-90-77Lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка лише Новою Поштою
Коли хочеться створити не просто затишний, але ще й красивий образ, вибирайте модні в'язані светри з ажурними візерунками - з їх допомогою ваші вбрання будуть виглядати по-новому!
У цій моделі від LUREX прямий низ та довгі рукави-реглани закінчуються в'язаними манжетами. Комір-стійка виконаний у техніці "резинка". Поєднання в'язаних кіс, ажурних елементів і плетення в рубчик створює оригінальну текстуру, яка буде головним акцентом у будь-якому вбранні.
* Доставка тільки Новою Поштою
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Зима |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | В'язання |
| Стиль | Повседневный |
| Фасон | прямий |
| Склад тканини | 50% акрил, 30% шерсть, 10% поліамід, 10% поліестер |
| Довжина переду виробу, см | 60см |
| Тип виробів | Светр |
| Візерунок | ажурне в'язання |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 52 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 38см |
| Довжина рукава від горловини, см | 60см |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 84*60*92 рост 173 |
| Клас | Середній клас |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
- Ціна: 880 ₴





